bajnokság tabellája a(z) . forduló után
H.CsapatJGyDVSzp sz.Szp v.Csp sz.Csp v.Bü.Pont
1Nyíregyházi TK22171430822011759035
2BKV Előre SC221426273255103.572.5030
3VILATI Eger SE2212192802489383025
4Ceglédi VSE221219252.5275.591.584.5025
5Bátonyterenye TK2211292752539185024
6Dynamo SC2211110256.5271.58888023
7Gázművek MTE229211251.5276.58789020
8Gyulai SE2210012265.5262.58690020
9Szegvári TSE229211251.5276.58096020
10Szanki OBSE2281132662628393017
11Sajóbábonyi VTE22631325827070106015
12Fővárosi Vízművek SK225017230.5297.566110010

  Nyíregyházi TK BKV Előre SC VILATI Eger SE Ceglédi VSE Bátonyterenye TK Dynamo SC Gázművek MTE Gyulai SE Szegvári TSE Szanki OBSE Sajóbábonyi VTE Fővárosi Vízművek SK
Nyíregyházi TK 

6

:

2

3474

:

3292

3

:

5

3287

:

3315

7

:

1

3405

:

3195

5

:

3

3315

:

3260

8

:

0

3396

:

3069

6

:

2

3290

:

3086

6

:

2

3280

:

3249

8

:

0

3366

:

3005

6

:

2

3307

:

3239

6

:

2

3303

:

3171

5

:

3

3258

:

3219

BKV Előre SC

5

:

3

3290

:

3242

 

5

:

3

3274

:

3170

5

:

3

3238

:

3191

5

:

3

3204

:

3178

2

:

6

3227

:

3260

6

:

2

3233

:

3162

6

:

2

3229

:

3111

7

:

1

3323

:

3126

5

:

3

3202

:

3091

4

:

4

3176

:

3224

7

:

1

3311

:

3119

VILATI Eger SE

3

:

5

3316

:

3398

4

:

4

3422

:

3385

 

6

:

2

3410

:

3243

6

:

2

3397

:

3249

6

:

2

3332

:

3256

2.5

:

5.5

3183

:

3217

7

:

1

3371

:

3236

8

:

0

3339

:

3047

2

:

6

3313

:

3339

5

:

3

3386

:

3371

5

:

3

3386

:

3268

Ceglédi VSE

6

:

2

3269

:

3260

2

:

6

3192

:

3219

5

:

3

3304

:

3294

 

6

:

2

3223

:

3201

6

:

2

3331

:

3270

5

:

3

3269

:

3243

7

:

1

3316

:

3223

6

:

2

3234

:

3136

6

:

2

3175

:

3172

3

:

5

3241

:

3245

6

:

2

3192

:

3146

Bátonyterenye TK

4

:

4

3401

:

3406

4.5

:

3.5

3447

:

3409

5.5

:

2.5

3407

:

3334

5.5

:

2.5

3406

:

3230

 

4

:

4

3383

:

3342

5.5

:

2.5

3381

:

3222

5

:

3

3337

:

3245

6

:

2

3443

:

3347

6

:

2

3423

:

3320

5

:

3

3420

:

3410

5

:

3

3458

:

3303

Dynamo SC

3

:

5

3210

:

3263

2

:

6

3151

:

3180

3

:

5

3083

:

3189

3

:

5

3173

:

3180

5

:

3

3169

:

3153

 

2

:

6

3158

:

3198

6

:

2

3176

:

3129

5

:

3

3137

:

3059

5

:

3

3179

:

3166

7

:

1

3259

:

3122

7

:

1

3156

:

3042

Gázművek MTE

2

:

6

3155

:

3221

6

:

2

3149

:

3087

8

:

0

3108

:

3036

4

:

4

3204

:

3195

3

:

5

3035

:

3141

6

:

2

3172

:

3160

 

5

:

3

3115

:

3053

5

:

3

3173

:

3138

5

:

3

3143

:

3106

4

:

4

3036

:

3030

3

:

5

3078

:

3100

Gyulai SE

2

:

6

3029

:

3166

5

:

3

3016

:

2973

6

:

2

3054

:

2988

7

:

1

3061

:

2992

5

:

3

3041

:

3031

7

:

1

3045

:

2980

5

:

3

3048

:

2983

 

6

:

2

3111

:

2986

2

:

6

2920

:

3090

5

:

3

3086

:

3011

3

:

5

2989

:

3038

Szegvári TSE

6

:

2

3114

:

2972

8

:

0

3160

:

3097

3

:

5

3000

:

3066

6

:

2

3083

:

2927

5

:

3

3133

:

3068

1

:

7

3055

:

3112

5

:

3

3146

:

3022

5

:

3

3021

:

3051

 

4

:

4

3095

:

3122

7

:

1

3114

:

2982

5

:

3

3032

:

3028

Szanki OBSE

2

:

6

3271

:

3377

1

:

7

3245

:

3380

2

:

6

3245

:

3360

3

:

5

3332

:

3333

6

:

2

3364

:

3325

2

:

6

3317

:

3317

7

:

1

3312

:

3175

6

:

2

3346

:

3318

2

:

6

3266

:

3341

 

7

:

1

3343

:

3195

6

:

2

3323

:

3200

Sajóbábonyi VTE

1

:

7

3281

:

3417

1

:

7

3252

:

3392

6

:

2

3279

:

3230

1

:

7

3228

:

3336

5

:

3

3377

:

3268

3

:

5

3325

:

3462

6

:

2

3234

:

3189

0

:

8

3252

:

3326

4

:

4

3292

:

3166

3

:

5

3262

:

3269

 

7

:

1

3331

:

3178

Fővárosi Vízművek SK

3

:

5

3183

:

3201

2

:

6

3065

:

3134

3

:

5

3100

:

3129

7

:

1

3262

:

2978

2

:

6

3084

:

3215

3

:

5

3104

:

3169

2

:

6

3047

:

3096

2

:

6

2957

:

2991

6

:

2

3184

:

3087

5

:

3

3101

:

3087

2

:

6

3035

:

3075